Taikymas ankstyvo rudens tema. Paraiška parengiamojoje grupėje "Magic Forest"

  Oksana Mravyan

Tikslai: kūrimas " Rudens miškas„iš spalvoto popieriaus.

Užduotys:

Įveskite vaikus į gamybinę veiklą - aplikacija;

Sukurti orientaciją ant popieriaus lapo;

Išmokite naudotis šepečiu, klijais, servetėlėmis;

Nustatyti tvarkingų lapų tepimo įgūdžius, klijuojant juos prie popieriaus;

Sukurti spalvos ir kompozicijos jausmą, vaizduotę;

Sukurti rankų smulkius motorinius įgūdžius;

Pakelkite meilę gamtai.

Įranga:

Spalvotas kartonas;

Spalvotas popierius;

Klijai, kutai;

Servetėlės;

Žymekliai;

Pamokos eiga:

Mokytojas:

Vaikinai, kas metų laikas yra?

Atsako vaikams.

Savaitės diena?

Atsako vaikams.

Laiko laikas

Atsako vaikams.

Gerai, bet pažiūrėkite, kas atėjo pas mus?

Vaikai:

Lapė:

Sveiki vaikinai. Aš atėjau pas jus iš miško ne tuščiu krepšiu, bet su magiški lapai. Ar jums patinka mįslės?

Vaikų atsakymai:

Lapė:

Čia jūs turite pirmąjį paslaptį;

Lapai skrenda aplink

Paukščiai skrenda į pietus.

"Kas yra metų laikas?"   - paklausti.

Atsakysime: "Tai yra".

Vaikų atsakymai:

Lapė:

Labai gerai, čia yra antrasis mįslė:

Lapai sukasi ore,

Tyliai eikite į žolę.

Nuleidžia sodo lapus -

Tai paprasta.

Vaikų atsakymai:

Lapė:

Nieko sau. , bet šis mįslas, kurį jūs negalite atspėti.

Atsiprašau už vargšą prastą dalyką:

Visi vėjai ir vėjai

Jis yra paskutinis marškinėliai

Išskleisti skudurą.

Vaikų atsakymai:

Lapė:

Teisingi vaikinai, jūs atlikote labai gerą darbą, o dabar mes žaisime.

Fizinė minutė:

Staiga debesys uždarė dangų,

Pradėjo lašėti spygliuočio lietus.

Ilgas lietus verks,

Visur ištirps slydimas.

Nešvarumai ir balai kelyje

Pakelkite kojas aukščiau.

Lapė:

Čia yra poilsis, vaikinai ir koks miškas rudenį?

Vaikų atsakymai:

Lapė:

Tai tiesa, tai spalvinga ir net šiek tiek stebuklinga. Ir norite sukurti savo stebuklingas rudens miškas?

Vaikų atsakymai:

Lapė:

Tada sėdi prie stalų, atvedžiau tave viską, kad galėtumėte perkelti medieną ant kartono lapo. Tik jūs turite pasakyti, kaip naudoti žirkles.

Vaikų atsakymai:

Lapė:

Gerai, prisimenate taisykles. Dabar klausykite manęs atidžiai. Čia yra spalvotas popierius su medžių modeliais. Jūs turite juos supjaustyti. Padėkite ant kartono gabalo, kad jis atrodytų kaip miškas. Po to klijuokite medžius ir naudokite veltinio švirkštimo priemonę šakų ir kamieno traukimui. Ir aš pamiršau, kad galite laikytis savo dienos. Turiu eiti, bėgau į mano mažas lapes, tavo mokytojas padės, jis jums padės. Atsisveikinimas.





















Leidiniai šia tema:

Gofruoto gofruoto popieriaus pritaikymas bet kokio amžiaus kūrybiškumui, prisidedantis prie vaikų smulkių motorinių įgūdžių ugdymo.

"Sniego gyvūnai". Paraiška (parengiamoji grupė)   „Sniego gyvūnai“ Tikslas: išmokti sukurti judančio gyvūno siluetinį vaizdą, naudojant sulaužymo metodą. Nustatykite galimybę papildyti.

Mes netgi atsikėlėme naktį, mes pažvelgėme į langą į sodą. Na, kada, kada, kada atvyks mūsų svečiai? Na, kada yra atsikartojantis švilpimo pulko langas?

Ir mūsų vartuose „Miracle Tree“ auga. Stebuklas, stebuklas, stebuklas, stebuklas Puikus! K. Čukovskio paraiška yra panaši į animaciją ar dizainerį.

Abstrakčios edukacinės veiklos matematikoje "Magic Claus of Santa Claus". Parengiamoji grupė   Švietimo veikla matematikoje parengiamojoje grupėje temoje „Kalėdų Senelio taurė“ Užduotys: Sukurti sąlygas.

Tikslai: * Vaikų pažinimas su teatro istorija. * Susidomėjimo teatro profesijos veikėja. * Artikulacijos raida.

  OLGA TYUMENTSEVA

Tikslas:žinių apie kritimą apibendrinimas, pradinės kompozicijos kūrimas.

Užduotys: išmokti kurti medžių vaizdus; sukurti spalvos ir kompozicijos jausmą; įsimylėkite muziką; didinti susidomėjimą ir pagarbą gamtai, sukelti norą atspindėti jo grožį susitarimuose.

Medžiagos ir įranga:   baltas popierius fonui, spalvotas popierius, žirklės, klijai, audinių servetėlės, tepalinės servetėlės, magnetofonas, P. Čaikovskio kūrinių garso įrašymas iš „Metų“ ciklo (rudens mėnesiai); kortelės su lapų atvaizdu.

Kursų kursai.

Mokytojas: aš perskaičiau vaikams ištrauką iš I. Bunino eilėraščio „Falling Leaves“.

Miškas, kaip dažytas bokštas, alyvinė, auksinė, violetinė,

Džiaugsmingas, raiščiasis sienos stovi virš ryškios garbės.

Beržinės mėlynos spalvos beržo geltonos drožinės,

Kaip bokštai, Kalėdų eglutės tamsėja, o tarp klevų - mėlynos

Čia ir ten lapuose per dangaus spragas, tas mažas langas.

Miško kvapas ąžuolo ir pušies, vasarą jis išdžiūvo nuo saulės,

Tylaus vandens rudenį patenka į savo vargšą.

Mokytojas: siūlau vaikams vaizduoti lapų kritimą.

Didaktinis žaidimas "Skaka medžių lapai?"

Mokytojas: aš parodysiu lapą, vaikai ieško to paties savo kortelėse.

Siūlau vaikams nešilti ir atsipalaiduoti.

Fizkultminutka.

Lapai krenta

Debesys sukasi danguje, (Sklandžiai pereikite nuo kojų į pėdą.)

Nepriklausomai nuo to, kas yra žingsnis, tada pilingas. (Atlikite vaikščiojimą vietoje su aukštu kelio aukščiu.)

Rudens dienos nerimas (Rankos ant diržo - pasukamas voevo, teisė.)

Krentantys lapai gatvėje. (Verpimas vietoje.)

Traukos kelyje (Lengva paleisti ratą.)

Geltona pūga.

Mokytojas: medžio kamieną išpjauname iš rudojo popieriaus, skirtingų spalvų lapų, klijuojame juos ant balto fono.

Mokytojas: parodau ir prisimenu medžio įvaizdžio kūrimo žingsnius. P. Čaikovskio ciklo „Metai“ kritimo tema yra kompozicijos. Vaikai iškirpia, sukuria medžio vaizdą. Darbo metu teikti individualią pagalbą.

4. Rezultatas.

Baigtų darbų analizė.


Leidiniai šia tema:

Mano mylimosios Maaamo puslapiuose mačiau labai įdomią Svetlana Davaevos meistriškumo klasę ir tikrai norėjau padaryti tą patį vitražą su vaikais.

Švietimo sričių integravimas: meninis ir estetinis vystymasis, socialinė ir komunikacinė plėtra, pažinimo raida.

Sveiki mieli kolegos ir mano puslapio svečiai! Noriu atkreipti jūsų dėmesį į natūralių medžiagų paraišką. Vaikai myli viską.

Taikymas susidūrimo technikoje. Klasėms, kurių mums reikia: nuimami popieriaus lapai (kuriuos suskirstome į dvi dalis, gofruotas.

Tiesioginės edukacinės veiklos, susijusios su holistinio pasaulio įvaizdžio formavimu parengiamojoje grupėje, santrauka.

Tiesioginės švietimo veiklos, susijusios su natūralios medžiagos „Rudens tapyba“, santrauka   Savivaldybės biudžeto ikimokyklinio ugdymo įstaiga "Pavlodarovskio darželis" Tiesioginio ugdymo santrauka.

Programos turinys: išmokti kurti sklypų kompozicijas iš natūralios medžiagos - džiovintų lapų, žiedlapių; sukurti spalvų jausmą.

  Julija Vekshina
  „NOD“ santrauka, skirta paraiškoms „Vėlyvojo rudens“ parengiamojoje grupėje

NOD santrauka dėl paraiškos parengiamajai grupei šia tema« Vėlyvas rudenį» .

Savivaldybės valstybinė ikimokyklinio ugdymo įstaiga

„Vaikų darželio numeris 30“ parengė   ir surengė mokytoją Vekshiną J. G. Pervouralską, poz. Novoutkinsk

Tikslas: Konsolidavimas vėlyvas rudenį;

Užduotys:

Sustiprinti vaikų idėjas apie būdingus požymius vėlyvas rudenį;

išmokti juos rasti gamtoje;

Patikslinkite, kokių pokyčių vyksta rudenį augalų gyvenime;

Kultivuoti pažinimo interesus, pagarbą gamtai, jautrumą suvokimui rudens peizažas;

Norėdami pritvirtinti gebėjimą naudoti žirkles, laikydamiesi saugos priemonių, gražiai išdėstykite elementus paraiškų, atsargiai juos laikykite;

Plėtoti vaikų kūrybinius gebėjimus ir vaizduotę;

Preliminarus darbas

Ekskursijos rudens miškas. Skaitymo tema. Ruduo ženklai, posakiai. Tapyba, iliustracijos. Atspėk mįslės. Įvairių apdailos kompozicijų, pagamintų ar pagamintų pagal techniką, nagrinėjimas popieriaus programų.

Medžiaga: Iliustracijos su nuotrauka vėlyvas rudenį, tonuotas popieriaus formatas A 4 (atlikti programasspalvotas popierius programas, manų kruopos, žirklės, pieštuko klijavimas, servetėlės.

Kursų kursai.

Vaikai sėdi ant kėdės puslankyje, mokytojas skaito A. S. Puškino poemą „O, dangus rudenį įkvėpė ...»

O, dangus rudenį įkvėpė,

Mažiau dažnai saulė spindėjo,

Diena buvo trumpesnė

Paslaptingas miško baldakimas

Su liūdnu triukšmu buvo veikiamas.

Aš nusileidžiu ant rūko laukų

Triukšmingas karavanų žąsys

Ištemptas į pietus: artėja

Labai nuobodus laikas;

Jau lapkritis jau buvo kieme.

Yra: Vaikinai, pasakykite man, kokiu metų laiku poema kalba? (rudenį)

Yra: Ir kas rudens mėnesius? (Rugsėjo, spalio, lapkričio mėn.)

Yra: Ir kas atsitinka rudenį? (anksti vėlaiauksas

Yra: Ir poemoje apie tai, kas ruduo sako autorius? (vėlai)

Yra: Ir prisiminkime, kas yra ženklai vėlyvas rudenį. Paukščiai skrenda į šiltą šalį. Dažnai lietus, kartais sniegas skrenda, jis užsnigtas ir šaltas. Žmonės eina dėvėti šiltus drabužius. (batai, švarkai, kepurės). Nuo medžių opalas visas lapija. Ledas susiejo upių vandenis

Ir ką apie eilėraščius prisimenate rudenį? (vaikai rašo poeziją)

Yra: Jūs visi gerai atlikote vaikinus, žinote daug apie eilėraščius rudenį. Dabar suskirstykime šiek tiek

Fizkultminutka.

Mes esame pavargę, sėdi,

Mes norėjome sušilti. (Viena ranka į viršų, kita žemyn, nyksta, kad pakeistumėte rankas.)

Jie pažvelgė į sieną

Jie žiūrėjo pro langą.

Dešinė, kairė pusė

Ir tada atvirkščiai. (Korpusas susuktas.)

Pradėkite raištelius,

Kojos lenkiasi iki galo.

Aukštyn ir žemyn, aukštyn ir žemyn,

Squat imtis savo laiką! (Squats.)

Ir paskutinį kartą atsisėdę

Ir dabar jie atsisėdo. (Vaikai atsisėdo.)

Yra: Sėdėkite (vaikai sėdi ant kėdės). Vaikinai, kaip žinote, yra daug medžių miške. Ar žinote, ką jie vadinami?

Žaidimas "Pavadinkite medžius" (pagal aprašymą)

Yra: Vaikinai, ar jums patinka mįslės?

1. Po pušimis po medžių yra maišelis su adatomis. (ežys)

2. Nuo šakos iki šakos šokinėja tiksliai. (voverė)

3. Jis žiemą žiemos zonoje užmezga didžiuliu pušiu.

Kai ateina pavasaris, atsibunda iš miego. (lokys)

4. Atspėk, kas kepurė, visa kailis.

Ar dangtelis eina į mišką, ar jis įkandžia žievę prie kamienų? (kiškis)

5. Pilka, baisu ir toothy sukėlė maišymą.

Visi gyvūnai pabėgo. Bijo tų žvėrių (vilkas)

6. Red-haired cheat Ji paslėpė po medžiu.

Harė laukia šurmulio ta. Kas yra jos vardas? (lapė)

7. Gražūs žolelių kojos, paliečiančios, vaikščiojančios miškuose

Pasivaikščiojimai drąsiai ir lengvai plinta. (elk)

Yra: Labai gerai! Jūs žinote visus miško gyvūnus. Ir dabar mes esame su jumis mes vaizduosime mišką(vėlai rudenįgyvūnai gyvena.

Yra: Prisiminkime, kur reikia pradėti savo darbą (sugalvokite sklypą, iškirpkite elementus programas, tada padėkite istoriją ant fono)

Yra: Norint supjaustyti Kalėdų eglutes, mes pasiimame popierių žalia. Kokia geometrinė forma yra „Gabalas“   popieriaus? (teisingas kampas)

Yra: Teisingas. Mes sulenkiame stačiakampį palei ilgą šoną išilgai grindų, o dar kartą išilgai grindų, tada mes suprojektuojame Kalėdų eglutės dalį taip, kad viduryje būtų atlenkimo linija. Iškirpti, pasirodė du Kalėdų eglutės.

Spalvotų lynų pagalba mes su jumis susisieksime (kai klijuojama)   lapuočių medžių kamienas ir šakeles

Papuoškite lapais (suplėšyto popieriaus gabaliukais, sniego gniūžtėmis) (manų kruopos)   medžiai ir glade.

Yra: Ką jūs šiandien puikiai! Visi padarė viską. Pažvelkite į mūsų nuotraukas, kurios yra gražios ir nėra panašios viena į kitą. Ar jums patinka mūsų paveikslai?

  Elena Kechaykina
  Klasių santrauka paraiškoje parengiamojoje grupėje „Filialas su rudens lapais“

Programinės įrangos turinys:

1. Stiprinti vaikų sugebėjimą supjaustyti iš sulankstyto popieriaus simetriškas figūras.

2. Sužinokite, kaip supjaustyti tam tikrą lapų skaičių nuo sulankstytų „akordeono“ juostelių.

3. Mokykitės sudėties, padėkite juos ant lapo, gražiai rinkdami spalvas.

4. Plėtoti estetinį suvokimą.

5. Skatinkite susidomėjimą klasių aplikacija, tikslumu.

Medžiaga:   žirklės, klijai, spalvoto popieriaus juostelės: geltona, raudona, oranžinė, žalia, bordo, citrina. Spalvoto popieriaus kvadratų (vazos). Spalvoto kartono lakštai fonui. Klijai, šepečiai, šluostės, tepalai, veltiniai.

Preliminarus darbas:   rudens šakų, paveikslų, natiurmortų stebėjimas ir žiūrėjimas.

Žodyno darbas:   Žodyno aktyvinimas: simetriškas, kompozicija, puokštė.

Kursų kursai.

Šiandien paraiškos pamokoje sužinosime, kaip padaryti kompoziciją ant popieriaus lapo.

„Rudens puokštė vazoje“ (motyvas)

1. D / ir. "Teremok"

Kas man duos rudens spalvas jo vietoje, praeis. (geltoni lapai, raudonos spalvos dangus, pilkos pilkos, bordo lapų lapai, apelsinų drebulės, auksiniai lapai šalia beržo).

2. Čia matau nuotraukas, kuriose jie žanruojami? (Natiurmortas).

Ką jie pagamino? (vaza, puokštė).

Atkreipkite dėmesį į VAZ formą.

Pasakyk man, tai yra vazos, kuri yra simetriškas? Kaip jie supjaustyti?

(Vaiko, turinčio vazą su pirštais, tyrimas ir istorija)

1. Pirma, vazos apačia, tada ji yra apvali; tada įjunkite kaklą; supjaustyti tiesiai; vėl siauras kaklas; ratą.

2. Sulenkite lapą pusiau ir supjaustykite tiesiai iš raukšlės; mes apvyniojame apskritime, siaurą kaklą; nukirpti tiesiai į raukšlę).

Vaza yra kartono lapo apačioje.

Mūsų kompozicijos „Rudens puokštė“ tema, iš kurios rudens puokštė? (iš lapų, šakelių).

Galima nupiešti šakeles su veltinio antgaliais, bet kas apie lapų spalvą? Jų skaičius? Kaip jie yra filialuose? (dešinė ir kairė). Kokia forma? (ovalus, šiek tiek nukreiptas).

Aš jums parodysiu, kaip vienu metu sumažinti kelis tos pačios spalvos lapus (parodyti mokytoją).

Jūs turite ant stalo skirtingų spalvų juosteles, būdingas rudens lapams. Kiekvienas iš jūsų gali iškirpti keletą tos pačios spalvos lapų ir tada keistis, tada turėsite daug spalvų puokštes.

Siūlau jums padėti taikomųjų programų gamybai.

(paaiškinkite vaikus).

1. Pirma, iškirpkite mažas dalis.

2. Tada padėkite ant fono.

3. Mes išteptas klijai.

4. Priklijuokite pirmas dideles dalis, tada mažas aukštyn.

Fizminutka "Kelionė".

Mes einame vienas po kito (vienas po kito einame ratą)

Miško ir rudens pievos

Motley lapai mirksi

Kaip drugeliai skristi (vaizduoja drugelius, sparnus)

Vienas, du, trys, keturi

Ledo, susukta ir nukrito į žemę (švelniai pakelkite rankas, sukite, pritūpkite).

Mes sėdime prie stalų, pasirinkite foną. Vaikų savęs veikla. (įjunkite muziką).

Man patinka jūsų rudens puokštės, kaip jie tapo šventiniai grupėje!

Ar turite nuotaiką? (Man patiko sukurti rudens puokštę; turiu gerą nuotaiką; man buvo įdomus, bet buvau laimingas).

Vaikinai ir kurie nukirto geltonus lapus? Jie pasirodė tokie sklandūs, tvarkingi, labai panašūs į tikruosius.

Kieno vazos buvo pačios lygiausios? Kaip jį supjaustėte?

Kaip mums pavyko vienu metu sumažinti daug lapų? (Mes sulankstėme popieriaus „akordeoną“).

Ką mes papuošiame savo darbais?

Leidiniai šia tema:

Klasių santrauka paraiškoje „Filialas su rudens lapais“   Programos turinys: 1. Nustatyti vaikų sugebėjimą supjaustyti simetriškas figūras iš sulankstyto popieriaus. 2. Sužinokite, kaip supjaustyti.

Mokslinė veikla klasėje vidurinėje grupėje „Pažintis su rudens lapais“ Pamokos tema: Įvadas į rudens lapus Švietimo sritis „Pažintinis vystymasis“ Tikslas: - praturtinti vaikų sensorinę patirtį;

„NOD“ santrauka dėl paraiškos vidutinei grupei „Vetka ryabina“   Švietimo sričių integravimas: "pažinimo raida", "menas ir estetinė plėtra", "socialinė ir komunikacinė plėtra",. \\ T

Jaunesnių grupių „Rudens filialas visame šlovėje“ taikymo klasių santrauka   Pirmosios jaunesnės grupės taikymo klasių santrauka: „Rudens filialas visame šlovėje“ Tikslai: mokyti vaikus suplėšyti popierių (servetėlę) ir.

Tikslas: išmokyti atlikti trimatę vaizdą paraiškoje medvilnės pagalba, plėtoti erdvinį mąstymą ir vaizduotę.

   Rowan redskaya uogų aš daviau Rowan. Maniau, kad tai saldus, ir ji - kaip Hina. Nesvarbu, ar ši uoga yra tiesiog ne prinokusi, tai tiesiog sudėtinga pūlingas.

Praėjusią savaitę mūsų vaikai (parengiamoji grupė „Sun“) praktikavo paveikslą, nukirpantį iš popieriaus ir aplikacijų iš rudens lapų.